CARTELLERA DE CINEMA EL PUNT ACEC (CERDANYOLA DEL VALLÈS)
C/ Sta. Teresa, 17 (al costat Renfe)
Subscriu-te a la cartellera de ... Cerdanyola
Del divendres 17 al dijous 23 d'Octubre del 2014
contactar | català | castellano
Ninja turtles


Jonathan Liebesman
Aventures
101 min.

17/10 divendres 16.30 18.35 20.40 22.45
18/10 dissabte 16.30 18.35 20.40 22.45
19/10 diumenge 12.00 16.30 18.35 20.40 22.45
20/10 dilluns 18.25 21.35
21/10 dimarts 18.25 21.35
22/10 dimecres 18.25 21.35
23/10 dijous 18.25 21.35
Ninja turtles 3D


Jonathan Liebesman
Aventures
101 min.

17/10 divendres 16.30 18.35 20.40 22.45
18/10 dissabte 16.30 18.35 20.40 22.45
19/10 diumenge 11.50 16.30 18.35 20.40 22.45
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres 18.25 21.35
23/10 dijous 18.25 21.35
The equalizer (El protector)


Antoine Fuqua
Acció
132 min.

1 Comentaris
17/10 divendres 16.40 19.30 22.40
18/10 dissabte 16.40 19.30 22.40
19/10 diumenge 11.30 16.40 19.30 22.40
20/10 dilluns 18.35 21.35
21/10 dimarts 18.35 21.35
22/10 dimecres 18.35 21.35
23/10 dijous 18.35 21.35
Relatos salvajes


Damián Szifron
Ficció
122 min.

17/10 divendres 16.45 19.15 22.35
18/10 dissabte 16.45 19.15 22.35
19/10 diumenge 16.45 19.15 22.35
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres 18.35 21.40
23/10 dijous 18.35 21.40
Perdida


David Fincher
Thriller
149 min.

17/10 divendres 16.30 19.30 22.30
18/10 dissabte 16.30 19.30 22.30
19/10 diumenge 16.30 19.30 22.30
20/10 dilluns 18.30 21.30
21/10 dimarts 18.30 21.30
22/10 dimecres 18.30 21.30
23/10 dijous 18.30 21.30
Annabelle


John R. Leonetti
Terror
98 min.

17/10 divendres 16.20 18.30 20.40 22.50
18/10 dissabte 16.20 18.30 20.40 22.50
19/10 diumenge 16.20 18.30 20.40 22.50
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres 18.45 21.50
23/10 dijous 18.45 21.50
Así nos va


Rob Reiner
Comèdia
94 min.

17/10 divendres 20.40 22.50
18/10 dissabte 20.40 22.50
19/10 diumenge 20.40 22.50
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres 21.50
23/10 dijous 21.50
Torrente 5. Operación Eurovegas


Santiago Segura
Comèdia
102 min.

1 Comentaris
17/10 divendres 16.45 18.50 20.55 23.00
18/10 dissabte 16.45 18.50 20.55 23.00
19/10 diumenge 11.45 16.45 18.50 20.55 23.00
20/10 dilluns 18.45 21.45
21/10 dimarts 18.45 21.45
22/10 dimecres 18.45 21.45
23/10 dijous 18.45 21.45
Frozen. El reino del hielo, sing along


Chris Buck, Jennifer...
Animació
103 min.

1 Comentaris
17/10 divendres 18.10
18/10 dissabte 18.10
19/10 diumenge 11.50 18.10
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres
23/10 dijous
La isla mínima


Alberto Rodríguez
Thriller
104 min.

17/10 divendres 16.30 18.40 20.50 23.00
18/10 dissabte 16.30 18.40 20.50 23.00
19/10 diumenge 16.30 18.40 20.50 23.00
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres 18.45 21.45
23/10 dijous 18.45 21.45
El corredor del laberinto


Wes Ball
Acció
114 min.

17/10 divendres 16.15 18.30 20.45 23.00
18/10 dissabte 16.15 18.30 20.45 23.00
19/10 diumenge 16.15 18.30 20.45 23.00
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres 18.35 21.40
23/10 dijous 18.35 21.40
La gran seducción


Don McKellar
Comèdia
113 min.

17/10 divendres
18/10 dissabte
19/10 diumenge
20/10 dilluns 18.25 21.35
21/10 dimarts 18.25 21.35
22/10 dimecres
23/10 dijous
Mea culpa


Fred Cavaye
Thriller
90 min.

17/10 divendres
18/10 dissabte
19/10 diumenge
20/10 dilluns 18.30 21.40
21/10 dimarts 18.30 21.40
22/10 dimecres
23/10 dijous
Antes del frío invierno


Philippe Claudel
Drama
102 min.

17/10 divendres
18/10 dissabte
19/10 diumenge
20/10 dilluns 18.20 21.40
21/10 dimarts 18.20 21.40
22/10 dimecres
23/10 dijous
La abeja Maya. La película


Alexs Stadermann
Animació
79 min.

17/10 divendres
18/10 dissabte
19/10 diumenge 12.00
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres
23/10 dijous
El amor es un crimen perfecto


Arnaud Larrieu, Jean...
Drama
110 min.

17/10 divendres
18/10 dissabte
19/10 diumenge
20/10 dilluns 18.20 21.40
21/10 dimarts 18.20 21.40
22/10 dimecres
23/10 dijous
Destino Marrakech


Caroline Link
Drama
123 min.

17/10 divendres
18/10 dissabte
19/10 diumenge
20/10 dilluns 18.30 21.35
21/10 dimarts 18.30 21.35
22/10 dimecres
23/10 dijous
El niño


Daniel Monzón
Thriller
130 min.

1 Comentaris
17/10 divendres 20.15 22.40
18/10 dissabte 20.15 22.40
19/10 diumenge 20.15 22.40
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres 18.30 21.30
23/10 dijous 18.30 21.30
Las nuevas aventuras de Caperucita Roja


Mike Disa
Animació
86 min.

17/10 divendres
18/10 dissabte
19/10 diumenge 11.55
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres
23/10 dijous
Operación cacahuete


Peter Lepeniotis
Animació
80 min.

17/10 divendres
18/10 dissabte
19/10 diumenge 12.00
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres
23/10 dijous
Locke


Steven Knight
Drama
85 min.

17/10 divendres
18/10 dissabte
19/10 diumenge
20/10 dilluns 18.40 21.45
21/10 dimarts 18.40 21.45
22/10 dimecres
23/10 dijous
Guardianes de la galaxia


James Gunn
Ficció
121 min.

1 Comentaris
17/10 divendres
18/10 dissabte
19/10 diumenge 11.40
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres
23/10 dijous
Cómo entrenar a tu dragón 2


Dean DeBlois
Animació
103 min.

17/10 divendres 16.20 18.25
18/10 dissabte 16.20 18.25
19/10 diumenge 11.50 16.20 18.25
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres 18.20
23/10 dijous 18.20
Campaneta. Fades i pirates


Peggy Holmes
Animació
78 min.

1 Comentaris
17/10 divendres
18/10 dissabte 16.15
19/10 diumenge
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres
23/10 dijous
Occidente es occidente


Andy De Emmony
Comèdia, Drama
103 min.

17/10 divendres
18/10 dissabte
19/10 diumenge
20/10 dilluns 18.25 21.35
21/10 dimarts 18.25 21.35
22/10 dimecres
23/10 dijous

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.











Copyright © 2001 - 2014 Publicine Vallès S.L. | Avís legal | Baixes | Contacta amb nosaltres | Vols posar publicitat al web?
4.386 dies online. 19.758 usuaris. 5.281 pel.lícules. 19.829 comentaris. 239.331 vots.

disseny web disseny web