CARTELLERA DE CINEMA EL PUNT ACEC (CERDANYOLA DEL VALLÈS)
C/ Sta. Teresa, 17 (al costat Renfe)
Subscriu-te a la cartellera de ... Cerdanyola
Del divendres 21 al dijous 27 de Novembre del 2014
contactar | català | castellano
Dos a la carta


Robert Bellsolà
Comèdia
88 min.

21/11 divendres 16.30 18.35 20.40 22.45
22/11 dissabte 16.30 18.35 20.40 22.45
23/11 diumenge 16.30 18.35 20.40 22.45
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres 18.50 21.50
27/11 dijous 18.50 21.50
Escobar: Paraíso perdido


Andrea Di Stefano
Thriller
120 min.

21/11 divendres 17.00 19.30 22.40
22/11 dissabte 17.00 19.30 22.40
23/11 diumenge 17.00 19.30 22.40
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres 18.35 21.35
27/11 dijous 18.35 21.35
Dos tontos todavía más tontos


Peter Farrelly, Bobb...
Comèdia
110 min.

21/11 divendres 16.30 18.40 20.50 23.00
22/11 dissabte 16.30 18.40 20.50 23.00
23/11 diumenge 16.30 18.40 20.50 23.00
24/11 dilluns 18.45 21.45
25/11 dimarts 18.45 21.45
26/11 dimecres 18.45 21.45
27/11 dijous 18.45 21.45
Matar al mensajero


Michael Cuesta
Drama
112 min.

21/11 divendres 16.15 18.30 20.45 23.00
22/11 dissabte 16.15 18.30 20.45 23.00
23/11 diumenge 16.15 18.30 20.45 23.00
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres 18.40 21.40
27/11 dijous 18.40 21.40
Antboy, el pequeño gran superhéroe


Ask Hasselbalch
Infantil
77 min.

21/11 divendres
22/11 dissabte
23/11 diumenge 12.00
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres
27/11 dijous
Los juegos del hambre: Sinsajo Parte 1


Francis Lawrence
Ficció
123 min.

1 Comentaris
21/11 divendres 16.30 19.00 22.00
22/11 dissabte 16.30 19.00 22.00
23/11 diumenge 11.30 16.30 19.00 22.00
24/11 dilluns 18.45 21.45
25/11 dimarts 18.45 21.45
26/11 dimecres 18.45 21.45
27/11 dijous 18.45 21.45
Los juegos del hambre: Sinsajo Parte 1


Francis Lawrence
Ficció
123 min.

1 Comentaris
21/11 divendres 17.30 20.00 23.00
22/11 dissabte 17.30 20.00 23.00
23/11 diumenge 11.45 17.30 20.00 23.00
24/11 dilluns 20.00
25/11 dimarts 20.00
26/11 dimecres 20.00
27/11 dijous 20.00
Interstellar


Christopher Nolan
Ficció
169 min.

21/11 divendres 16.15 19.25 22.35
22/11 dissabte 16.15 19.25 22.35
23/11 diumenge 16.15 19.25 22.35
24/11 dilluns 18.15 21.25
25/11 dimarts 18.15 21.25
26/11 dimecres 18.15 21.25
27/11 dijous 18.15 21.25
Alexander y el día terrible, horrible ...


Miguel Arteta
Comèdia
81 min.

1 Comentaris
21/11 divendres 16.30 18.30 20.30
22/11 dissabte 16.30 18.30 20.30
23/11 diumenge 12.00 16.30 18.30 20.30
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres 18.25
27/11 dijous 18.25
[REC] 4


Jaume Balagueró
Terror
84 min.

1 Comentaris
21/11 divendres 20.35 22.45
22/11 dissabte 20.35 22.45
23/11 diumenge 20.35 22.45
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres 21.50
27/11 dijous 21.50
Caminando entre las tumbas


Scott Frank
Acció
114 min.

21/11 divendres 22.50
22/11 dissabte 22.50
23/11 diumenge 22.50
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres 21.40
27/11 dijous 21.40
Filth el sucio


Jon S. Baird
Drama
97 min.

21/11 divendres
22/11 dissabte
23/11 diumenge
24/11 dilluns 18.35 21.40
25/11 dimarts 18.35 21.40
26/11 dimecres
27/11 dijous
Drácula. La leyenda jamás contada


Gary Shore
Drama
92 min.

21/11 divendres 16.45 18.50 20.55 23.00
22/11 dissabte 16.45 18.50 20.55 23.00
23/11 diumenge 16.45 18.50 20.55 23.00
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres 18.45 21.45
27/11 dijous 18.45 21.45
Los boxtrolls


Anthony Stacchi
Animació
97 min.

21/11 divendres 16.30 18.30 20.30
22/11 dissabte 16.30 18.30 20.30
23/11 diumenge 12.00 16.30 18.30 20.30
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres 18.30
27/11 dijous 18.30
El amor está en el aire


Alexandre Castagnett...
Comèdia, Romàntica
96 min.

21/11 divendres
22/11 dissabte
23/11 diumenge
24/11 dilluns 18.20 21.40
25/11 dimarts 18.20 21.40
26/11 dimecres
27/11 dijous
Los boxtrolls 3D


Anthony Stacchi
Animació
97 min.

21/11 divendres
22/11 dissabte
23/11 diumenge 11.50
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres
27/11 dijous
Els boxtrolls


Anthony Stacchi
Animació
97 min.

21/11 divendres
22/11 dissabte
23/11 diumenge 11.45
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres
27/11 dijous
Ninja turtles


Jonathan Liebesman
Aventures
101 min.

21/11 divendres 16.25 18.30
22/11 dissabte 16.25 18.30
23/11 diumenge 11.55 16.25 18.30
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres 18.25
27/11 dijous 18.25
A escondidas


Mikel Rueda
Drama
91 min.

21/11 divendres
22/11 dissabte
23/11 diumenge
24/11 dilluns 18.25 21.35
25/11 dimarts 18.25 21.35
26/11 dimecres
27/11 dijous
Blanca como la nieve, roja como la sangre


Giacomo Campiotti
Drama
102 min.

21/11 divendres
22/11 dissabte
23/11 diumenge
24/11 dilluns 18.30 21.40
25/11 dimarts 18.30 21.40
26/11 dimecres
27/11 dijous
La buena mentira


Philippe Falardeau
Comèdia, Drama
110 min.

21/11 divendres
22/11 dissabte
23/11 diumenge
24/11 dilluns 18.25 21.35
25/11 dimarts 18.25 21.35
26/11 dimecres
27/11 dijous
La desaparición de Eleanor Rigby


Ned Benson
Drama
123 min.

21/11 divendres
22/11 dissabte
23/11 diumenge
24/11 dilluns 18.30 21.30
25/11 dimarts 18.30 21.30
26/11 dimecres
27/11 dijous
L'abella Maia. La pel.lícula


Alexs Stadermann
Animació
79 min.

21/11 divendres
22/11 dissabte 16.15
23/11 diumenge 12.00
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres
27/11 dijous
Operación cacahuete


Peter Lepeniotis
Animació
80 min.

21/11 divendres
22/11 dissabte
23/11 diumenge 11.55
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres
27/11 dijous
Cómo entrenar a tu dragón 2


Dean DeBlois
Animació
103 min.

21/11 divendres
22/11 dissabte
23/11 diumenge 11.50
24/11 dilluns
25/11 dimarts
26/11 dimecres
27/11 dijous
En un lugar sin ley


David Lowery
Romàntica
96 min.

21/11 divendres
22/11 dissabte
23/11 diumenge
24/11 dilluns 18.20 21.40
25/11 dimarts 18.20 21.40
26/11 dimecres
27/11 dijous

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.











Copyright © 2001 - 2014 Publicine Vallès S.L. | Avís legal | Baixes | Contacta amb nosaltres | Vols posar publicitat al web?
4.420 dies online. 19.976 usuaris. 5.373 pel.lícules. 19.910 comentaris. 240.393 vots.

disseny web disseny web