CARTELLERA DE CINEMA, CINEMES OCINE GRANOLLERS
Ctra. Granollers - St. Celoni (Pol. Industrial "El Ramassar")
08400 Granollers (Barcelona)
Subscriu-te a la cartellera de ... Cinemes Ocine Granollers
Del Diumenge 26 de abril al Dissabte 02 de maig del 2015
contactar | català | castellano
Bob Esponja. Un héroe fuera del agua


Paul Tibbitt
Aventures
92 min.
1 Comentaris
26/04
Diumenge
11.20
27/04
Dilluns
28/04
Dimarts
29/04
Dimecres
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
Cenicienta


Kenneth Branagh
Aventures
105 min.
26/04
Diumenge
11.30
16.00
18.15
27/04
Dilluns
16.00
18.15
28/04
Dimarts
16.00
18.15
29/04
Dimecres
16.00
18.15
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
Cómo sobrevivir a una despedida


Manuela Moreno
Comèdia
97 min.
26/04
Diumenge
11.45
16.15
18.15
20.15
22.15
00.15
27/04
Dilluns
16.15
18.15
20.15
22.15
28/04
Dimarts
16.15
18.15
20.15
22.15
29/04
Dimecres
16.15
18.15
20.15
22.15
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
Disney junior party


Norton Virgien, Sher...
Animació
77 min.
26/04
Diumenge
11.30
16.00
27/04
Dilluns
28/04
Dimarts
29/04
Dimecres
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
El maestro del agua


Russell Crowe
Drama
111 min.
26/04
Diumenge
11.45
16.00
18.15
20.00
22.15
00.30
27/04
Dilluns
16.00
18.10
20.00
22.15
28/04
Dimarts
16.00
18.10
20.00
22.15
29/04
Dimecres
16.00
18.10
20.00
22.15
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
El séptimo enanito


Boris Aljinovic
Animació
83 min.
26/04
Diumenge
11.20
27/04
Dilluns
28/04
Dimarts
29/04
Dimecres
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
El último lobo


Jean-Jacques Annaud
Aventures
118 min.
26/04
Diumenge
18.00
20.15
27/04
Dilluns
16.30
19.00
28/04
Dimarts
16.30
19.00
29/04
Dimecres
16.30
19.00
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
Fast & Furious 7


James Wan
Acció
137 min.
1 Comentaris
26/04
Diumenge
11.45
16.30
19.00
20.30
22.00
00.30
27/04
Dilluns
16.30
19.00
20.30
22.00
28/04
Dimarts
16.30
19.00
20.30
22.00
29/04
Dimecres
16.30
19.00
20.30
22.00
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
Felices 140


Gracia Querejeta
Comèdia, Drama
98 min.
26/04
Diumenge
22.15
00.15
27/04
Dilluns
22.15
28/04
Dimarts
22.15
29/04
Dimecres
22.15
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
Focus


John Requa, Glenn Fi...
Comèdia
104 min.
26/04
Diumenge
18.30
22.30
00.30
27/04
Dilluns
18.30
22.15
28/04
Dimarts
18.30
22.15
29/04
Dimecres
18.30
22.15
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
Home: Hogar dulce hogar


Tim Johnson
Animació
94 min.
1 Comentaris
26/04
Diumenge
11.40
16.30
27/04
Dilluns
16.30
28/04
Dimarts
16.30
29/04
Dimecres
16.30
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
Home: Llar dolça llar (CAT)


Tim Johnson
Animació
94 min.
26/04
Diumenge
11.20
27/04
Dilluns
28/04
Dimarts
29/04
Dimecres
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
La dama de oro


Simon Curtis
Drama
109 min.
1 Comentaris
26/04
Diumenge
22.30
00.40
27/04
Dilluns
22.00
28/04
Dimarts
22.00
29/04
Dimecres
22.00
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
La familia Bélier


Eric Lartigau
Comèdia
100 min.
26/04
Diumenge
16.30
18.30
20.30
22.30
00.30
27/04
Dilluns
16.00
18.00
20.00
22.00
28/04
Dimarts
16.00
18.00
20.00
22.00
29/04
Dimecres
16.00
18.00
20.00
22.00
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
La oveja Shaun, la película


Mark Burton
Animació
85 min.
26/04
Diumenge
11.30
16.00
18.00
20.20
27/04
Dilluns
16.00
18.00
20.20
28/04
Dimarts
16.00
18.00
20.20
29/04
Dimecres
16.00
18.00
20.20
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
La serie divergente: Insurgente


Robert Schwentke
Ficció
119 min.
26/04
Diumenge
16.00
18.10
20.20
27/04
Dilluns
15.45
18.00
20.10
28/04
Dimarts
15.45
18.00
20.10
29/04
Dimecres
15.45
18.00
20.10
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
Perdiendo el norte


Nacho G. Velilla
Comèdia
102 min.
26/04
Diumenge
20.30
22.30
00.30
27/04
Dilluns
20.15
22.15
28/04
Dimarts
20.15
22.15
29/04
Dimecres
20.15
22.15
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
Superpoli en Las Vegas


Andy Fickman
Comèdia
94 min.
26/04
Diumenge
11.30
16.00
18.00
20.00
22.00
00.00
27/04
Dilluns
16.00
18.00
20.00
22.00
28/04
Dimarts
16.00
18.00
20.00
22.00
29/04
Dimecres
16.00
18.00
20.00
22.00
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte
Una noche para sobrevivir


Jaume Collet-Serra
Acció
115 min.
26/04
Diumenge
16.00
18.10
20.20
22.30
00.40
27/04
Dilluns
15.45
18.00
20.10
22.15
28/04
Dimarts
15.45
18.00
20.10
22.15
29/04
Dimecres
15.45
18.00
20.10
22.15
30/04
Dijous
01/05
Divendres
02/05
Dissabte

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.









Copyright © 2001 - 2015 Publicine Vallès S.L. | Avís legal | Baixes | Contacta amb nosaltres | Vols posar publicitat al web?
Abrera (Yelmo Cines Abrera), Alzira (Cinemes El Punt de la Ribera), Arenys de Mar (Cinemes Arenys 3D), Badalona (Màgic Megacine ACEC), Barberà del Vallès (Yelmo Cines Baricentro), Barcelona (Arenas de Barcelona Multicines), Barcelona (Aribau Multicines), Barcelona (Balmes Multicines 12 Sales), Barcelona (Boliche Cinemes), Barcelona (Bosque Multicines), Barcelona (Cinema Maldà), Barcelona (Cinesa Diagonal Cinemes), Barcelona (Cinesa Diagonal Mar Cinemes), Barcelona (Cinesa Heron City Cinemes), Barcelona (Cinesa La Maquinista Cinemes), Barcelona (Cinesa Maremagnum Cinemes), Barcelona (Comèdia Cinemes), Barcelona (Glòries Multicines), Barcelona (Gran Sarrià Multicines), Barcelona (Méliès Cinemes), Barcelona (Palau Balañà Multicines), Barcelona (Phenomena Cinemes), Barcelona (Renoir Floridablanca Cinemes), Barcelona (Texas Cinemes), Barcelona (Verdi Cinemes), Barcelona (Verdi Park Cinemes), Barcelona (Yelmo Cines Icaria), Blanes (Cinemes Ocine Blanes), Calafell (Multicines MCB), Castelldefels (Cinemes Metropol), Castelldefels (Yelmo Cines Castelldefels), Cerdanyola del Vallès (Multicines El Punt), Cornellà de Llobregat (Cinemes Full HD), Donosti - San Sebastián (Cinemes Ocine La Bretxa), El Vendrell (Cinemes Ocine El Vendrell), Errenteria (Multicines Niessen), Figueres (Multisales Figueres), Gavà (Cinesa Barnasud Cinemes), Girona (Albèniz Centre Cinemes), Girona (Albèniz Plaça Cinemes), Girona (Cinemes Ocine Girona), Granollers (Cinemes Ocine Granollers), Hospitalet de Llobregat (Cinesa La Farga Cinemes), Hospitalet de Llobregat (Multicines Filmax Gran Via), Irún (Cinemes Txingudi), Lleida (Cinemes JCA Alpicat), Lleida (Cinemes JCA Rambla), Lleida (Teatre Principal), Lorca (Acec Almenara), Manresa (Multicines Bages Centre), Mataró (Cinesa Mataró Parc Cinemes), Olot (Multicines Olot), Palamós (Cinema Arinco), Platja D'Aro (Cinemes Ocine Platja D'Aro), Reus (Multicines Palace), Roquetes (Cinemes Ocine Roquetes), Roses (Cinemes Roses), Sabadell (Multicines Eix Macià), Sabadell (Multicines Imperial), Sant Andreu de la Barca (Cinemes Atrium), Sant Celoni (Cinemes Ocine Sant Celoni), Sant Cugat del Vallès (Cinesa Sant Cugat V.O. Cinemes), Sant Cugat del Vallès (Yelmo Cines Sant Cugat), Sant Feliu de Llobregat (CineBaix), Tarragona (Cinemes Ocine Tarragona), Tarragona (Yelmo Cines Parc Central), Tenerife (Multicines Tenerife), Terrassa (Cinesa Parc Vallès Cinemes), Tudela (Cinemes Ocine Tudela), València (Cinemes Ocine València), València (Yelmo Cines Valencia), Valls (Cinemes JCA Valls), Viana (Cinemes Las Cañas), Vila-Seca (Cinemes Ocine Vila-Seca),

4.573 dies online. 20.411 usuaris. 5.979 pel.lícules. 20.154 comentaris. 244.227 vots.

disseny web disseny web
Utilitzem cookies pròpies i de tercers per a millorar els nostres serveis i mostrar-li publicitat relacionada amb les seves preferències mitjançant l'anàlisi dels seus hàbits de navegació. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot canviar la configuració o obtenir més informació aquí.