CARTELLERA DE CINEMA (LLEIDA)
JCA CINEMES ALPICAT, JCA CINEMES RAMBLA i TEATRE PRINCIPAL
Subscriu-te a la cartellera de ... Lleida
Del divendres 24 al dijous 30 d'Octubre del 2014
contactar | català | castellano
Drácula. La leyenda jamás contada


Gary Shore
Drama
92 min.
ALPICAT
24/10 divendres 16.15 18.00 19.45 21.30 23.15
25/10 dissabte 16.15 18.00 19.45 21.30 23.15
26/10 diumenge 12.45 14.30 16.15 18.00 19.45 21.30
27/10 dilluns
28/10 dimarts
29/10 dimecres
30/10 dijous 16.15 18.00 19.45 21.30
Drácula. La leyenda jamás contada


Gary Shore
Drama
92 min.
ALPICAT
24/10 divendres 17.00 18.45 20.30 22.15 00.00
25/10 dissabte 17.00 18.45 20.30 22.15 00.00
26/10 diumenge 11.45 13.30 15.15 17.00 18.45 20.30 22.15
27/10 dilluns 17.00 18.45 20.30 22.15
28/10 dimarts 17.00 18.45 20.30 22.15
29/10 dimecres 17.00 18.45 20.30 22.15
30/10 dijous 17.00 18.45 20.30 22.15
El juez


David Dobkin
Drama
141 min.
ALPICAT
24/10 divendres 16.45 19.15 21.45 00.15
25/10 dissabte 16.45 19.15 21.45 00.15
26/10 diumenge 11.45 14.15 16.45 19.15 21.45
27/10 dilluns 16.45 19.15 21.45
28/10 dimarts 16.45 19.15 21.45
29/10 dimecres 16.45 19.15 21.45
30/10 dijous 16.45 19.15 21.45
Vamos de polis


Luke Greenfield
Comèdia
105 min.
ALPICAT
24/10 divendres 15.30 17.25 19.15 21.05 22.55 00.45
25/10 dissabte 15.30 17.25 19.15 21.05 22.55 00.45
26/10 diumenge 11.50 13.40 15.30 17.25 19.15 21.05 22.55
27/10 dilluns 15.30 17.25 19.15 21.05 22.55
28/10 dimarts 15.30 17.25 19.15 21.05 22.55
29/10 dimecres 15.30 17.25 19.15 21.05 22.55
30/10 dijous 15.30 17.25 19.15 21.05 22.55
Los boxtrolls


Anthony Stacchi
Animació
97 min.
ALPICAT
24/10 divendres
25/10 dissabte
26/10 diumenge
27/10 dilluns 16.15 18.00 19.45 21.30
28/10 dimarts 16.15 18.00 19.45 21.30
29/10 dimecres 16.15 18.00 19.45 21.30
30/10 dijous
Ninja turtles


Jonathan Liebesman
Aventures
101 min.
ALPICAT
24/10 divendres 16.30 18.30 20.30 22.30 00.30
25/10 dissabte 16.30 18.30 20.30 22.30 00.30
26/10 diumenge 12.30 14.30 16.30 18.30 20.30 22.30
27/10 dilluns 16.30 18.30 20.30 22.30
28/10 dimarts 16.30 18.30 20.30 22.30
29/10 dimecres 16.30 18.30 20.30 22.30
30/10 dijous 16.30 18.30 20.30 22.30
Ninja turtles 3D


Jonathan Liebesman
Aventures
101 min.
ALPICAT
24/10 divendres 19.35 21.30 23.30
25/10 dissabte 19.35 21.30 23.30
26/10 diumenge 11.35 19.35 21.30
27/10 dilluns 19.35 21.30
28/10 dimarts 19.35 21.30
29/10 dimecres 19.35 21.30
30/10 dijous 19.35 21.30
The equalizer (El protector)


Antoine Fuqua
Acció
132 min.
ALPICAT
1 Comentaris
24/10 divendres 16.15 18.40 21.10 23.35
25/10 dissabte 16.15 18.40 21.10 23.35
26/10 diumenge 11.30 13.50 16.15 18.40 21.10
27/10 dilluns 16.15 18.40 21.10
28/10 dimarts 16.15 18.40 21.10
29/10 dimecres 16.15 18.40 21.10
30/10 dijous 16.15 18.40 21.10
Relatos salvajes


Damián Szifron
Ficció
122 min.
ALPICAT
24/10 divendres 16.00 18.10 20.20 22.30 00.40
25/10 dissabte 16.00 18.10 20.20 22.30 00.40
26/10 diumenge 11.40 13.50 16.00 18.10 20.20 22.30
27/10 dilluns 16.00 18.10 20.20 22.30
28/10 dimarts 16.00 18.10 20.20 22.30
29/10 dimecres 16.00 18.10 20.20 22.30
30/10 dijous 16.00 18.10 20.20 22.30
Perdida


David Fincher
Thriller
149 min.
ALPICAT
24/10 divendres 17.20 20.00 22.35
25/10 dissabte 17.20 20.00 22.35
26/10 diumenge 12.00 14.40 17.20 20.00 22.35
27/10 dilluns 17.20 20.00 22.35
28/10 dimarts 17.20 20.00 22.35
29/10 dimecres 17.20 20.00 22.35
30/10 dijous 17.20 20.00 22.35
Annabelle


John R. Leonetti
Terror
98 min.
ALPICAT
24/10 divendres 19.00 20.45 22.30 00.15
25/10 dissabte 19.00 20.45 22.30 00.15
26/10 diumenge 14.25 19.00 20.45 22.30
27/10 dilluns 19.00 20.45 22.30
28/10 dimarts 19.00 20.45 22.30
29/10 dimecres 19.00 20.45 22.30
30/10 dijous 19.00 20.45 22.30
Así nos va


Rob Reiner
Comèdia
94 min.
ALPICAT
24/10 divendres 15.35 19.00
25/10 dissabte 15.35 19.00
26/10 diumenge 13.55 15.35 19.00
27/10 dilluns 15.35 19.00
28/10 dimarts 15.35 19.00
29/10 dimecres 15.35 19.00
30/10 dijous 15.35 19.00
Torrente 5. Operación Eurovegas


Santiago Segura
Comèdia
102 min.
ALPICAT
1 Comentaris
24/10 divendres 17.00 19.00 21.00 23.00
25/10 dissabte 17.00 19.00 21.00 23.00
26/10 diumenge 14.00 17.00 19.00 21.00
27/10 dilluns 17.00 19.00 21.00
28/10 dimarts 17.00 19.00 21.00
29/10 dimecres 17.00 19.00 21.00
30/10 dijous 17.00 19.00 21.00
Torrente 5. Operación Eurovegas


Santiago Segura
Comèdia
102 min.
ALPICAT
1 Comentaris
24/10 divendres 16.00 18.00 20.00 22.00 00.00
25/10 dissabte 16.00 18.00 20.00 22.00 00.00
26/10 diumenge 12.00 16.00 18.00 20.00 22.00
27/10 dilluns 16.00 18.00 20.00 22.00
28/10 dimarts 16.00 18.00 20.00 22.00
29/10 dimecres 16.00 18.00 20.00 22.00
30/10 dijous 16.00 18.00 20.00 22.00
Ahí os quedáis


Shawn Levy
Comèdia, Drama
103 min.
ALPICAT
24/10 divendres 20.25 22.15
25/10 dissabte 20.25 22.15
26/10 diumenge 20.25 22.15
27/10 dilluns 20.25 22.15
28/10 dimarts 20.25 22.15
29/10 dimecres 20.25 22.15
30/10 dijous 20.25 22.15
La buena mentira


Philippe Falardeau
Comèdia, Drama
110 min.
RAMBLA
24/10 divendres 16.00 18.00
25/10 dissabte 16.00 18.00
26/10 diumenge 16.00 18.00
27/10 dilluns 16.00 18.00
28/10 dimarts 16.00 18.00
29/10 dimecres 16.00 18.00
30/10 dijous 16.00 18.00
La isla mínima


Alberto Rodríguez
Thriller
104 min.
ALPICAT
24/10 divendres 15.50 17.40 19.30
25/10 dissabte 15.50 17.40 19.30
26/10 diumenge 12.05 14.00 15.50 17.40 19.30
27/10 dilluns 15.50 17.40 19.30
28/10 dimarts 15.50 17.40 19.30
29/10 dimecres 15.50 17.40 19.30
30/10 dijous 15.50 17.40 19.30
La isla mínima


Alberto Rodríguez
Thriller
104 min.
PRINCIPAL
24/10 divendres 16.00 20.10
25/10 dissabte 16.00 20.10
26/10 diumenge 20.10
27/10 dilluns 16.00
28/10 dimarts 16.00 20.10
29/10 dimecres 16.00 20.10
30/10 dijous 16.00 20.10
La entrega


Michael R. Roskam
Thriller
107 min.
ALPICAT
24/10 divendres 21.20 23.15
25/10 dissabte 21.20 23.15
26/10 diumenge 21.20
27/10 dilluns 21.20
28/10 dimarts 21.20
29/10 dimecres 21.20
30/10 dijous 21.20
Un viaje de diez metros


Lasse Hallström
Comèdia, Romàntica
123 min.
PRINCIPAL
24/10 divendres 18.00 22.00
25/10 dissabte 18.00 22.00
26/10 diumenge 22.00
27/10 dilluns 18.00
28/10 dimarts 18.00 22.00
29/10 dimecres 18.00 22.00
30/10 dijous 18.00 22.00
El corredor del laberinto


Wes Ball
Acció
114 min.
ALPICAT
24/10 divendres 15.35 17.35
25/10 dissabte 15.35 17.35
26/10 diumenge 13.35 15.35 17.35
27/10 dilluns 15.35 17.35
28/10 dimarts 15.35 17.35
29/10 dimecres 15.35 17.35
30/10 dijous 15.35 17.35
El hombre más buscado


Anton Corbijn
Thriller
122 min.
RAMBLA
24/10 divendres 20.00 22.15
25/10 dissabte 20.00 22.15
26/10 diumenge 20.00 22.15
27/10 dilluns 20.00 22.15
28/10 dimarts 20.00 22.15
29/10 dimecres 20.00 22.15
30/10 dijous 20.00 22.15
Boyhood (Momentos de una vida)


Richard Linklater
Ficció
165 min.
ALPICAT
24/10 divendres 16.10
25/10 dissabte 16.10
26/10 diumenge 11.35 16.10
27/10 dilluns 16.10
28/10 dimarts 16.10
29/10 dimecres 16.10
30/10 dijous 16.10
Les doy un año


Dan Mazer
Comèdia
98 min.
ALPICAT
24/10 divendres 17.15
25/10 dissabte 17.15
26/10 diumenge 12.10 17.15
27/10 dilluns 17.15
28/10 dimarts 17.15
29/10 dimecres 17.15
30/10 dijous 17.15
Líbranos del mal


Scott Derrickson
Acció
118 min.
ALPICAT
1 Comentaris
24/10 divendres 00.05
25/10 dissabte 00.05
26/10 diumenge
27/10 dilluns
28/10 dimarts
29/10 dimecres
30/10 dijous
La abeja Maya. La película


Alexs Stadermann
Animació
79 min.
ALPICAT
24/10 divendres 15.40 17.15 18.50
25/10 dissabte 15.40 17.15 18.50
26/10 diumenge 12.00 13.35 15.40 17.15 18.50
27/10 dilluns 15.40 17.15 18.50
28/10 dimarts 15.40 17.15 18.50
29/10 dimecres 15.40 17.15 18.50
30/10 dijous 15.40 17.15 18.50
El niño


Daniel Monzón
Thriller
130 min.
ALPICAT
2 Comentaris
24/10 divendres 20.00 22.25 00.50
25/10 dissabte 20.00 22.25 00.50
26/10 diumenge 20.00 22.25
27/10 dilluns 20.00 22.25
28/10 dimarts 20.00 22.25
29/10 dimecres 20.00 22.25
30/10 dijous 20.00 22.25
Las nuevas aventuras de Caperucita Roja


Mike Disa
Animació
86 min.
ALPICAT
24/10 divendres
25/10 dissabte
26/10 diumenge 11.45 13.25 15.25
27/10 dilluns
28/10 dimarts
29/10 dimecres
30/10 dijous
Lucy


Luc Besson
Acció
89 min.
ALPICAT
1 Comentaris
24/10 divendres 20.40 22.20 00.00
25/10 dissabte 20.40 22.20 00.00
26/10 diumenge 20.40 22.20
27/10 dilluns 20.40 22.20
28/10 dimarts 20.40 22.20
29/10 dimecres 20.40 22.20
30/10 dijous 20.40 22.20
Lucy


Luc Besson
Acció
89 min.
RAMBLA
1 Comentaris
24/10 divendres 16.00 17.40 19.20 21.00 22.40
25/10 dissabte 16.00 17.40 19.20 21.00 22.40
26/10 diumenge 16.00 17.40 19.20 21.00 22.40
27/10 dilluns 16.00 17.40 19.20 21.00 22.40
28/10 dimarts 16.00 17.40 19.20 21.00 22.40
29/10 dimecres 16.00 17.40 19.20 21.00 22.40
30/10 dijous 16.00 17.40 19.20 21.00 22.40
Operación cacahuete


Peter Lepeniotis
Animació
80 min.
ALPICAT
24/10 divendres 18.20
25/10 dissabte 18.20
26/10 diumenge 11.40 14.55 18.20
27/10 dilluns 18.20
28/10 dimarts 18.20
29/10 dimecres 18.20
30/10 dijous 18.20
Operació cacauet


Peter Lepeniotis
Animació
80 min.
ALPICAT
24/10 divendres 16.30
25/10 dissabte 16.30
26/10 diumenge 13.15 16.30
27/10 dilluns 16.30
28/10 dimarts 16.30
29/10 dimecres 16.30
30/10 dijous 16.30
Mil veces buenas noches


Erik Poppe
Drama
117 min.
RAMBLA
24/10 divendres 16.10 18.15 20.20 22.20
25/10 dissabte 16.10 18.15 20.20 22.20
26/10 diumenge 16.10 18.15 20.20 22.20
27/10 dilluns 16.10 18.15 20.20 22.20
28/10 dimarts 16.10 18.15 20.20 22.20
29/10 dimecres 16.10 18.15 20.20 22.20
30/10 dijous 16.10 18.15 20.20 22.20

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.















Copyright © 2001 - 2014 Publicine Vallès S.L. | Avís legal | Baixes | Contacta amb nosaltres | Vols posar publicitat al web?
4.391 dies online. 19.790 usuaris. 5.288 pel.lícules. 19.835 comentaris. 239.419 vots.

disseny web disseny web