CARTELLERA DE CINEMA OCINE PLATJA D'ARO
Polígon La Bòvila s/n.
Subscriu-te a la cartellera de ... Platja D'Aro
Del divendres 24 al dijous 30 d'Octubre del 2014
contactar | català | castellano
Drácula. La leyenda jamás contada


Gary Shore
Drama
92 min.

24/10 divendres 16.15 18.15 20.15 22.15 00.40
25/10 dissabte 16.15 18.15 20.15 22.15 00.40
26/10 diumenge 16.15 18.15 20.15 22.15
27/10 dilluns 20.15 22.15
28/10 dimarts 20.15 22.15
29/10 dimecres 20.15 22.15
30/10 dijous 20.15 22.15
El juez


David Dobkin
Drama
141 min.

24/10 divendres 16.15 19.15 22.15
25/10 dissabte 16.15 19.15 22.15
26/10 diumenge 16.15 19.15 22.15
27/10 dilluns 19.00 22.00
28/10 dimarts 19.00 22.00
29/10 dimecres 19.00 22.00
30/10 dijous 19.00 22.00
Vamos de polis


Luke Greenfield
Comèdia
105 min.

24/10 divendres 16.00 18.10 20.20 00.40
25/10 dissabte 16.00 18.10 20.20 00.40
26/10 diumenge 16.00 18.10 20.20
27/10 dilluns 18.10 20.20
28/10 dimarts 18.10 20.20
29/10 dimecres 18.10 20.20
30/10 dijous 18.10 20.20
Los boxtrolls


Anthony Stacchi
Animació
97 min.

24/10 divendres
25/10 dissabte
26/10 diumenge
27/10 dilluns 18.00
28/10 dimarts 18.00
29/10 dimecres 18.00
30/10 dijous 18.00
Ninja turtles


Jonathan Liebesman
Aventures
101 min.

24/10 divendres 16.00 18.10 20.20 22.30
25/10 dissabte 16.00 18.10 20.20 22.30
26/10 diumenge 16.00 18.10 20.20 22.30
27/10 dilluns 18.10 20.20 22.30
28/10 dimarts 18.10 20.20 22.30
29/10 dimecres 18.10 20.20 22.30
30/10 dijous 18.10 20.20 22.30
The equalizer (El protector)


Antoine Fuqua
Acció
132 min.

1 Comentaris
24/10 divendres 16.10 19.10 22.10 00.30
25/10 dissabte 16.10 19.10 22.10 00.30
26/10 diumenge 16.10 19.10 22.10
27/10 dilluns 19.00 22.00
28/10 dimarts 19.00 22.00
29/10 dimecres 19.00 22.00
30/10 dijous 19.00 22.00
Relatos salvajes


Damián Szifron
Ficció
122 min.

24/10 divendres 18.00 20.15 22.30
25/10 dissabte 18.00 20.15 22.30
26/10 diumenge 18.00 20.15 22.30
27/10 dilluns 20.00 22.15
28/10 dimarts 20.00 22.15
29/10 dimecres 20.00 22.15
30/10 dijous
Perdida


David Fincher
Thriller
149 min.

24/10 divendres 16.15 19.15
25/10 dissabte 16.15 19.15
26/10 diumenge 16.15 19.15
27/10 dilluns 18.30
28/10 dimarts 18.30
29/10 dimecres 18.30
30/10 dijous 18.30
Annabelle


John R. Leonetti
Terror
98 min.

24/10 divendres 16.15 22.30 00.30
25/10 dissabte 22.30 00.30
26/10 diumenge 16.15 22.30
27/10 dilluns 18.10 22.30
28/10 dimarts 18.10 22.30
29/10 dimecres 18.10 22.30
30/10 dijous 18.10 22.30
Así nos va


Rob Reiner
Comèdia
94 min.

24/10 divendres 16.00
25/10 dissabte 16.00
26/10 diumenge 16.00
27/10 dilluns 18.00
28/10 dimarts 18.00
29/10 dimecres 18.00
30/10 dijous 18.00
Torrente 5. Operación Eurovegas


Santiago Segura
Comèdia
102 min.

1 Comentaris
24/10 divendres 18.10 20.20 22.30
25/10 dissabte 18.10 20.20 22.30
26/10 diumenge 18.10 20.20 22.30
27/10 dilluns 20.20 22.30
28/10 dimarts 20.20 22.30
29/10 dimecres 20.20 22.30
30/10 dijous 20.20 22.30
La isla mínima


Alberto Rodríguez
Thriller
104 min.

24/10 divendres 22.15 00.15
25/10 dissabte 22.15 00.15
26/10 diumenge 22.15
27/10 dilluns 22.15
28/10 dimarts 22.15
29/10 dimecres 22.15
30/10 dijous 22.15
Com ensinistrar un drac 2


Dean DeBlois
Animació
103 min.

1 Comentaris
24/10 divendres
25/10 dissabte 16.15
26/10 diumenge
27/10 dilluns
28/10 dimarts
29/10 dimecres
30/10 dijous

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.





Copyright © 2001 - 2014 Publicine Vallès S.L. | Avís legal | Baixes | Contacta amb nosaltres | Vols posar publicitat al web?
4.390 dies online. 19.790 usuaris. 5.288 pel.lícules. 19.834 comentaris. 239.408 vots.

disseny web disseny web