CARTELLERA DE CINEMA OCINE GRANOLLERS
Ctra. Granollers - St. Celoni (Polígon "El Ramassar")
Subscriu-te a la cartellera de ... Granollers
Del divendres 26 de Setembre al dijous 2 d'Octubre del 2014
contactar | català | castellano
La isla mínima


Alberto Rodríguez
Thriller
104 min.

26/09 divendres 16.10 18.15 20.20 22.30 00.40
27/09 dissabte 16.10 18.15 20.20 22.30 00.40
28/09 diumenge 11.45 16.10 18.15 20.20 22.30
29/09 dilluns 16.00 18.00 20.10 22.10
30/09 dimarts 16.00 18.00 20.10 22.10
01/10 dimecres 16.00 18.00 20.10 22.10
02/10 dijous 16.00 18.00 20.10 22.10
La entrega


Michael R. Roskam
Thriller
107 min.

26/09 divendres 16.00 18.10 20.15 22.20 00.30
27/09 dissabte 16.00 18.10 20.15 22.20 00.30
28/09 diumenge 11.45 16.00 18.10 20.15 22.20
29/09 dilluns 16.00 18.10 20.15 22.20
30/09 dimarts 16.00 18.10 20.15 22.20
01/10 dimecres 16.00 18.10 20.15 22.20
02/10 dijous 16.00 18.10 20.15 22.20
Un viaje de diez metros


Lasse Hallström
Comèdia, Romàntica
123 min.

26/09 divendres 16.20 19.00 22.10 00.30
27/09 dissabte 16.20 19.00 22.10 00.30
28/09 diumenge 11.40 16.20 19.00 22.10
29/09 dilluns 16.20 19.00 22.10
30/09 dimarts 16.20 19.00 22.10
01/10 dimecres 16.20 19.00 22.10
02/10 dijous 16.20 19.00 22.10
El corredor del laberinto


Wes Ball
Acció
114 min.

26/09 divendres 16.00 18.10 20.20 22.30 00.45
27/09 dissabte 16.00 18.10 20.20 22.30 00.45
28/09 diumenge 11.45 16.00 18.10 20.20 22.30
29/09 dilluns 15.50 18.00 20.10 22.20
30/09 dimarts 15.50 18.00 20.10 22.20
01/10 dimecres 15.50 18.00 20.10 22.20
02/10 dijous 15.50 18.00 20.10 22.20
Si decido quedarme


R.J. Cutler
Drama
108 min.

26/09 divendres 16.00 18.10 20.20 22.30 00.40
27/09 dissabte 16.00 18.10 20.20 22.30 00.40
28/09 diumenge 11.30 16.00 18.10 20.20 22.30
29/09 dilluns 15.50 18.00 20.10 22.15
30/09 dimarts 15.50 18.00 20.10 22.15
01/10 dimecres 15.50 18.00 20.10 22.15
02/10 dijous 15.50 18.00 20.10 22.15
Yves Saint Laurent


Jalil Lespert
Biografia
106 min.

26/09 divendres 16.00 18.00
27/09 dissabte 16.00 18.00
28/09 diumenge 16.00 18.00
29/09 dilluns 16.00 18.00
30/09 dimarts 16.00 18.00
01/10 dimecres 16.00 18.00
02/10 dijous 16.00 18.00
La gran seducción


Don McKellar
Comèdia
113 min.

26/09 divendres 20.10 22.20 00.40
27/09 dissabte 20.10 22.20 00.40
28/09 diumenge 20.10 22.20
29/09 dilluns 20.10 22.20
30/09 dimarts 20.10 22.20
01/10 dimecres 20.10 22.20
02/10 dijous 20.10 22.20
El hombre más buscado


Anton Corbijn
Thriller
122 min.

26/09 divendres 20.00
27/09 dissabte 20.00
28/09 diumenge 20.00
29/09 dilluns 20.00
30/09 dimarts 20.00
01/10 dimecres 20.00
02/10 dijous 20.00
Boyhood (Momentos de una vida)


Richard Linklater
Ficció
165 min.

26/09 divendres 18.30 21.30
27/09 dissabte 18.30 21.30
28/09 diumenge 18.30 21.30
29/09 dilluns 18.30 21.30
30/09 dimarts 18.30 21.30
01/10 dimecres 18.30 21.30
02/10 dijous 18.30 21.30
Les doy un año


Dan Mazer
Comèdia
98 min.

26/09 divendres 16.00 18.00
27/09 dissabte 16.00 18.00
28/09 diumenge 16.00 18.00
29/09 dilluns 16.00 18.00
30/09 dimarts 16.00 18.00
01/10 dimecres 16.00 18.00
02/10 dijous 16.00 18.00
Hércules


Brett Ratner
Aventures
98 min.

26/09 divendres 20.15 22.15 00.15
27/09 dissabte 20.15 22.15 00.15
28/09 diumenge 20.15 22.15
29/09 dilluns 20.15 22.15
30/09 dimarts 20.15 22.15
01/10 dimecres 20.15 22.15
02/10 dijous 20.15 22.15
Líbranos del mal


Scott Derrickson
Acció
118 min.

26/09 divendres 22.20 00.40
27/09 dissabte 22.20 00.40
28/09 diumenge 22.20
29/09 dilluns 22.20
30/09 dimarts 22.20
01/10 dimecres 22.20
02/10 dijous 22.20
La abeja Maya. La película


Alexs Stadermann
Animació
79 min.

26/09 divendres 16.20 18.20
27/09 dissabte 16.20 18.20
28/09 diumenge 11.40 16.20 18.20
29/09 dilluns 16.20 18.20
30/09 dimarts 16.20 18.20
01/10 dimecres 16.20 18.20
02/10 dijous 16.20 18.20
L'abella Maia. La pel.lícula


Alexs Stadermann
Animació
79 min.

26/09 divendres
27/09 dissabte
28/09 diumenge 11.20
29/09 dilluns
30/09 dimarts
01/10 dimecres
02/10 dijous
El niño


Daniel Monzón
Thriller
130 min.

26/09 divendres 16.20 19.00 22.10 00.45
27/09 dissabte 16.20 19.00 22.10 00.45
28/09 diumenge 11.30 16.20 19.00 22.10
29/09 dilluns 16.20 19.00 22.00
30/09 dimarts 16.20 19.00 22.00
01/10 dimecres 16.20 19.00 22.00
02/10 dijous 16.20 19.00 22.00
Lucy


Luc Besson
Acció
89 min.

1 Comentaris
26/09 divendres 18.20 20.20 22.20 00.20
27/09 dissabte 18.20 20.20 22.20 00.20
28/09 diumenge 18.20 20.20 22.20
29/09 dilluns 18.20 20.20 22.20
30/09 dimarts 18.20 20.20 22.20
01/10 dimecres 18.20 20.20 22.20
02/10 dijous 18.20 20.20 22.20
Infiltrados en la universidad


Phil Lord, Chris Mil...
Comèdia
112 min.

3 Comentaris
26/09 divendres 00.30
27/09 dissabte 00.30
28/09 diumenge
29/09 dilluns
30/09 dimarts
01/10 dimecres
02/10 dijous
Operación cacahuete


Peter Lepeniotis
Animació
80 min.

26/09 divendres 16.20
27/09 dissabte 16.20
28/09 diumenge 11.30 16.20
29/09 dilluns 16.20
30/09 dimarts 16.20
01/10 dimecres 16.20
02/10 dijous 16.20
Guardianes de la galaxia


James Gunn
Ficció
121 min.

1 Comentaris
26/09 divendres 16.00
27/09 dissabte 16.00
28/09 diumenge 11.45 16.00
29/09 dilluns 16.00
30/09 dimarts 16.00
01/10 dimecres 16.00
02/10 dijous 16.00
Cómo entrenar a tu dragón 2


Dean DeBlois
Animació
103 min.

26/09 divendres
27/09 dissabte
28/09 diumenge 11.20
29/09 dilluns
30/09 dimarts
01/10 dimecres
02/10 dijous

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.









Copyright © 2001 - 2014 Publicine Vallès S.L. | Avís legal | Baixes | Contacta amb nosaltres | Vols posar publicitat al web?
4.366 dies online. 19.651 usuaris. 5.239 pel.lícules. 19.805 comentaris. 238.844 vots.

disseny web disseny web