CARTELLERA DE CINEMA OCINE GRANOLLERS
Ctra. Granollers - St. Celoni (Polígon "El Ramassar")
Subscriu-te a la cartellera de ... Granollers
Del divendres 24 al dijous 30 d'Octubre del 2014
contactar | català | castellano
Drácula. La leyenda jamás contada


Gary Shore
Drama
92 min.

24/10 divendres 16.15 18.15 20.30 22.30 00.30
25/10 dissabte 16.15 18.15 20.30 22.30 00.30
26/10 diumenge 11.40 16.15 18.15 20.30 22.30
27/10 dilluns 16.00 18.00 20.00 22.00
28/10 dimarts 16.00 18.00 20.00 22.00
29/10 dimecres 16.00 18.00 20.00 22.00 00.00
30/10 dijous 16.00 18.00 20.00 22.00
Drácula. La leyenda jamás contada


Gary Shore
Drama
92 min.

24/10 divendres 20.10 22.10 00.10
25/10 dissabte 20.10 22.10 00.10
26/10 diumenge 20.10 22.10
27/10 dilluns 22.15
28/10 dimarts 22.15
29/10 dimecres 22.15
30/10 dijous 22.15
El juez


David Dobkin
Drama
141 min.

24/10 divendres 16.30 19.15 22.00 00.45
25/10 dissabte 16.30 19.15 22.00 00.45
26/10 diumenge 11.45 16.30 19.15 22.00
27/10 dilluns 16.30 19.15 22.00
28/10 dimarts 16.30 19.15 22.00
29/10 dimecres 16.30 19.15 22.00
30/10 dijous 16.30 19.15 22.00
Vamos de polis


Luke Greenfield
Comèdia
105 min.

24/10 divendres 16.00 18.10 20.15 22.20 00.30
25/10 dissabte 16.00 18.10 20.15 22.20 00.30
26/10 diumenge 16.00 18.10 20.15 22.20
27/10 dilluns 16.00 18.00 20.10 22.15
28/10 dimarts 16.00 18.00 20.10 22.15
29/10 dimecres 16.00 18.00 20.10 22.15 00.15
30/10 dijous 16.00 18.00 20.10 22.15
El chico del millón de dólares


Craig Gillespie
Drama
124 min.

24/10 divendres 16.00 18.15 20.10 22.30 00.45
25/10 dissabte 16.00 18.15 20.10 22.30 00.45
26/10 diumenge 11.30 16.00 18.15 20.10 22.30
27/10 dilluns 16.20 19.00 22.00
28/10 dimarts 16.20 19.00 22.00
29/10 dimecres 16.20 19.00 22.00 00.15
30/10 dijous 16.20 19.00 22.00
Los boxtrolls


Anthony Stacchi
Animació
97 min.

24/10 divendres
25/10 dissabte
26/10 diumenge
27/10 dilluns 18.00
28/10 dimarts 18.00
29/10 dimecres 18.00
30/10 dijous 18.00
Ninja turtles


Jonathan Liebesman
Aventures
101 min.

24/10 divendres 16.20 18.20 20.20 22.20 00.20
25/10 dissabte 16.20 18.20 20.20 22.20 00.20
26/10 diumenge 11.45 16.20 18.20 20.20 22.20
27/10 dilluns 16.15 18.15 20.15 22.15
28/10 dimarts 16.15 18.15 20.15 22.15
29/10 dimecres 16.15 18.15 20.15 22.15 00.15
30/10 dijous 16.15 18.15 20.15 22.15
Ninja turtles 3D


Jonathan Liebesman
Aventures
101 min.

24/10 divendres
25/10 dissabte
26/10 diumenge 11.30
27/10 dilluns
28/10 dimarts
29/10 dimecres
30/10 dijous
The equalizer (El protector)


Antoine Fuqua
Acció
132 min.

1 Comentaris
24/10 divendres 16.15 19.15 22.10 00.45
25/10 dissabte 16.15 19.15 22.10 00.45
26/10 diumenge 11.40 16.15 19.15 22.10
27/10 dilluns 16.15 19.00 22.00
28/10 dimarts 16.15 19.00 22.00
29/10 dimecres 16.15 19.00 22.00
30/10 dijous 16.15 19.00 22.00
Relatos salvajes


Damián Szifron
Ficció
122 min.

24/10 divendres 16.00 20.15 22.30 00.45
25/10 dissabte 20.15 22.30 00.45
26/10 diumenge 16.00 20.15 22.30
27/10 dilluns 16.00 20.30
28/10 dimarts 16.00 20.30
29/10 dimecres 16.00 20.30 23.00
30/10 dijous 16.00 20.30
Perdida


David Fincher
Thriller
149 min.

24/10 divendres 19.15 22.20
25/10 dissabte 19.15 22.20
26/10 diumenge 19.15 22.20
27/10 dilluns 19.00 22.00
28/10 dimarts 19.00 22.00
29/10 dimecres 19.00 22.00
30/10 dijous 19.00 22.00
Annabelle


John R. Leonetti
Terror
98 min.

24/10 divendres 18.30 20.30 22.30 00.20
25/10 dissabte 18.30 20.30 22.30 00.20
26/10 diumenge 18.30 20.30 22.30
27/10 dilluns 18.15 20.15 22.15
28/10 dimarts 18.15 20.15 22.15
29/10 dimecres 18.15 20.15 22.15 00.15
30/10 dijous 18.15 20.15 22.15
Así nos va


Rob Reiner
Comèdia
94 min.

24/10 divendres 16.20
25/10 dissabte
26/10 diumenge 11.45 16.20
27/10 dilluns 16.20
28/10 dimarts 16.20
29/10 dimecres 16.20
30/10 dijous 16.20
Torrente 5. Operación Eurovegas


Santiago Segura
Comèdia
102 min.

1 Comentaris
24/10 divendres 16.00 18.10 20.20 22.30 00.40
25/10 dissabte 16.00 18.10 20.20 22.30 00.40
26/10 diumenge 11.40 16.00 18.10 20.20 22.30
27/10 dilluns 16.00 18.00 20.10 22.15
28/10 dimarts 16.00 18.00 20.10 22.15
29/10 dimecres 16.00 18.00 20.10 22.15 00.15
30/10 dijous 16.00 18.00 20.10 22.15
Frozen. El reino del hielo, sing along


Chris Buck, Jennifer...
Animació
103 min.

1 Comentaris
24/10 divendres
25/10 dissabte
26/10 diumenge 11.30
27/10 dilluns
28/10 dimarts
29/10 dimecres
30/10 dijous
La isla mínima


Alberto Rodríguez
Thriller
104 min.

24/10 divendres 18.15
25/10 dissabte 18.15
26/10 diumenge 18.15
27/10 dilluns 18.30
28/10 dimarts 18.30
29/10 dimecres 18.30
30/10 dijous 18.30
El corredor del laberinto


Wes Ball
Acció
114 min.

24/10 divendres 15.50 18.00
25/10 dissabte 15.50 18.00
26/10 diumenge 11.30 15.50 18.00
27/10 dilluns 15.50 20.00
28/10 dimarts 15.50 20.00
29/10 dimecres 15.50 20.00 00.10
30/10 dijous 15.50 20.00
El niño


Daniel Monzón
Thriller
130 min.

1 Comentaris
24/10 divendres 16.30
25/10 dissabte 16.30
26/10 diumenge 16.30
27/10 dilluns 16.20
28/10 dimarts 16.20
29/10 dimecres 16.20
30/10 dijous 16.20
Operación cacahuete


Peter Lepeniotis
Animació
80 min.

24/10 divendres
25/10 dissabte
26/10 diumenge 11.20
27/10 dilluns
28/10 dimarts
29/10 dimecres
30/10 dijous
Com ensinistrar un drac 2


Dean DeBlois
Animació
103 min.

1 Comentaris
24/10 divendres
25/10 dissabte 16.15
26/10 diumenge
27/10 dilluns
28/10 dimarts
29/10 dimecres
30/10 dijous

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.









Copyright © 2001 - 2014 Publicine Vallès S.L. | Avís legal | Baixes | Contacta amb nosaltres | Vols posar publicitat al web?
4.390 dies online. 19.789 usuaris. 5.288 pel.lícules. 19.834 comentaris. 239.405 vots.

disseny web disseny web