CARTELLERA DE CINEMA OCINE LES GAVARRES (TARRAGONA)
Autovia Tarragona-Reus, s/n
Subscriu-te a la cartellera de ... Tarragona
Del divendres 17 al dijous 23 d'Octubre del 2014
contactar | català | castellano
Ninja turtles


Jonathan Liebesman
Aventures
101 min.

17/10 divendres 16.00 18.15 20.30 22.40 00.40
18/10 dissabte 16.00 18.15 20.30 22.40 00.40
19/10 diumenge 12.15 16.00 18.15 20.30 22.40
20/10 dilluns 16.00 18.15 20.30 22.40
21/10 dimarts 16.00 18.15 20.30 22.40
22/10 dimecres 16.00 18.15 20.30 22.40
23/10 dijous 16.00 18.15 20.30 22.40
Ninja turtles 3D


Jonathan Liebesman
Aventures
101 min.

17/10 divendres 17.00 19.30 22.00 00.00
18/10 dissabte 17.00 19.30 22.00 00.00
19/10 diumenge 12.00 17.00 19.30 22.00
20/10 dilluns 17.00 19.30 22.00
21/10 dimarts 17.00 19.30 22.00
22/10 dimecres 17.00 19.30 22.00
23/10 dijous 17.00 19.30 22.00
The equalizer (El protector)


Antoine Fuqua
Acció
132 min.

1 Comentaris
17/10 divendres 16.15 18.45 20.00 22.15 00.40
18/10 dissabte 16.15 18.45 20.00 22.15 00.40
19/10 diumenge 12.00 16.15 18.45 20.00 22.15
20/10 dilluns 16.15 18.45 20.00 22.15
21/10 dimarts 16.15 18.45 20.00 22.15
22/10 dimecres 16.15 18.45 20.00 22.15
23/10 dijous 16.15 18.45 20.00 22.15
Relatos salvajes


Damián Szifron
Ficció
122 min.

17/10 divendres 17.00 19.30 22.15 00.40
18/10 dissabte 17.00 19.30 22.15 00.40
19/10 diumenge 12.00 17.00 19.30 22.15
20/10 dilluns 17.00 19.30 22.15
21/10 dimarts 17.00 19.30 22.15
22/10 dimecres 17.00 19.30 22.15
23/10 dijous 17.00 19.30 22.15
Perdida


David Fincher
Thriller
149 min.

17/10 divendres 16.30 19.15 22.15 00.00
18/10 dissabte 16.30 19.15 22.15 00.00
19/10 diumenge 16.30 19.15 22.15
20/10 dilluns 16.30 19.15 22.15
21/10 dimarts 16.30 19.15 22.15
22/10 dimecres 16.30 19.15 22.15
23/10 dijous 16.30 19.15 22.15
Annabelle


John R. Leonetti
Terror
98 min.

17/10 divendres 16.00 18.15 20.30 22.45 00.45
18/10 dissabte 16.00 18.15 20.30 22.45 00.45
19/10 diumenge 16.00 18.15 20.30 22.45
20/10 dilluns 16.00 18.15 20.30 22.45
21/10 dimarts 16.00 18.15 20.30 22.45
22/10 dimecres 16.00 18.15 20.30 22.45
23/10 dijous 16.00 18.15 20.30 22.45
Así nos va


Rob Reiner
Comèdia
94 min.

17/10 divendres 16.00 18.00 20.00 22.00
18/10 dissabte 16.00 18.00 20.00 22.00
19/10 diumenge 12.15 16.00 18.00 20.00 22.00
20/10 dilluns 16.00 18.00 20.00 22.00
21/10 dimarts 16.00 18.00 20.00 22.00
22/10 dimecres 16.00 18.00 20.00 22.00
23/10 dijous 16.00 18.00 20.00 22.00
Mi vida ahora


Kevin Macdonald
Drama
105 min.

17/10 divendres 18.10
18/10 dissabte 18.10
19/10 diumenge 18.10
20/10 dilluns 18.10
21/10 dimarts 18.10
22/10 dimecres 18.10
23/10 dijous 18.10
A escondidas


Mikel Rueda
Drama
91 min.

17/10 divendres 16.00
18/10 dissabte 16.00
19/10 diumenge 16.00
20/10 dilluns 16.00
21/10 dimarts 16.00
22/10 dimecres 16.00
23/10 dijous 16.00
Torrente 5. Operación Eurovegas


Santiago Segura
Comèdia
102 min.

1 Comentaris
17/10 divendres 16.00 18.15 20.30 22.45 00.45
18/10 dissabte 16.00 18.15 20.30 22.45 00.45
19/10 diumenge 12.00 16.00 18.15 20.30 22.45
20/10 dilluns 16.00 18.15 20.30 22.45
21/10 dimarts 16.00 18.15 20.30 22.45
22/10 dimecres 16.00 18.15 20.30 22.45
23/10 dijous 16.00 18.15 20.30 22.45
Torrente 5. Operación Eurovegas


Santiago Segura
Comèdia
102 min.

1 Comentaris
17/10 divendres 17.00 19.30 21.45 00.00
18/10 dissabte 17.00 19.30 21.45 00.00
19/10 diumenge 17.00 19.30 21.45
20/10 dilluns 17.00 19.30 21.45
21/10 dimarts 17.00 19.30 21.45
22/10 dimecres 17.00 19.30 21.45
23/10 dijous 17.00 19.30 21.45
Ahí os quedáis


Shawn Levy
Comèdia, Drama
103 min.

17/10 divendres 20.20 22.30
18/10 dissabte 20.20 22.30
19/10 diumenge 20.20 22.30
20/10 dilluns 16.00 18.10 20.20 22.30
21/10 dimarts 16.00 18.10 20.20 22.30
22/10 dimecres 16.00 18.10 20.20 22.30
23/10 dijous 16.00 18.10 20.20 22.30
Frozen. El reino del hielo, sing along


Chris Buck, Jennifer...
Animació
103 min.

1 Comentaris
17/10 divendres 16.00 18.10
18/10 dissabte 16.00 18.10
19/10 diumenge 12.15 16.00 18.10
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres
23/10 dijous
La buena mentira


Philippe Falardeau
Comèdia, Drama
110 min.

17/10 divendres 20.15 22.30
18/10 dissabte 20.15 22.30
19/10 diumenge 20.15 22.30
20/10 dilluns 20.15 22.30
21/10 dimarts 20.15 22.30
22/10 dimecres 20.15 22.30
23/10 dijous 20.15 22.30
La isla mínima


Alberto Rodríguez
Thriller
104 min.

17/10 divendres 16.15 18.20 20.30 22.40
18/10 dissabte 16.15 18.20 20.30 22.40
19/10 diumenge 12.00 16.15 18.20 20.30 22.40
20/10 dilluns 16.15 18.20 20.30 22.40
21/10 dimarts 16.15 18.20 20.30 22.40
22/10 dimecres 16.15 18.20 20.30 22.40
23/10 dijous 16.15 18.20 20.30 22.40
La entrega


Michael R. Roskam
Thriller
107 min.

17/10 divendres 22.40 00.45
18/10 dissabte 22.40 00.45
19/10 diumenge 22.40
20/10 dilluns 22.40
21/10 dimarts 22.40
22/10 dimecres 22.40
23/10 dijous 22.40
Un viaje de diez metros


Lasse Hallström
Comèdia, Romàntica
123 min.

17/10 divendres 18.00 20.15
18/10 dissabte 18.00 20.15
19/10 diumenge 18.00 20.15
20/10 dilluns 18.00 20.15
21/10 dimarts 18.00 20.15
22/10 dimecres 18.00 20.15
23/10 dijous 18.00 20.15
El corredor del laberinto


Wes Ball
Acció
114 min.

17/10 divendres 16.00 18.15 20.30 22.40 00.45
18/10 dissabte 16.00 18.15 20.30 22.40 00.45
19/10 diumenge 12.00 16.00 18.15 20.30 22.40
20/10 dilluns 16.00 18.15 20.30 22.40
21/10 dimarts 16.00 18.15 20.30 22.40
22/10 dimecres 16.00 18.15 20.30 22.40
23/10 dijous 16.00 18.15 20.30 22.40
Si decido quedarme


R.J. Cutler
Drama
108 min.

17/10 divendres 16.00
18/10 dissabte 16.00
19/10 diumenge 16.00
20/10 dilluns 16.00
21/10 dimarts 16.00
22/10 dimecres 16.00
23/10 dijous 16.00
La abeja Maya. La película


Alexs Stadermann
Animació
79 min.

17/10 divendres
18/10 dissabte
19/10 diumenge 12.00
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres
23/10 dijous
El niño


Daniel Monzón
Thriller
130 min.

1 Comentaris
17/10 divendres 16.30 19.15 22.00 00.30
18/10 dissabte 19.15 22.00 00.30
19/10 diumenge 16.30 19.15 22.00
20/10 dilluns 16.30 19.15 22.00
21/10 dimarts 16.30 19.15 22.00
22/10 dimecres 16.30 19.15 22.00
23/10 dijous 16.30 19.15 22.00
Lucy


Luc Besson
Acció
89 min.

1 Comentaris
17/10 divendres 22.30
18/10 dissabte 22.30
19/10 diumenge 22.30
20/10 dilluns 22.30
21/10 dimarts 22.30
22/10 dimecres 22.30
23/10 dijous 22.30
Operación cacahuete


Peter Lepeniotis
Animació
80 min.

17/10 divendres 18.00
18/10 dissabte 18.00
19/10 diumenge 18.00
20/10 dilluns 18.00
21/10 dimarts 18.00
22/10 dimecres 18.00
23/10 dijous 18.00
Operació cacauet


Peter Lepeniotis
Animació
80 min.

17/10 divendres 16.00
18/10 dissabte 16.00
19/10 diumenge 12.15 16.00
20/10 dilluns 16.00
21/10 dimarts 16.00
22/10 dimecres 16.00
23/10 dijous 16.00
Guardianes de la galaxia


James Gunn
Ficció
121 min.

1 Comentaris
17/10 divendres
18/10 dissabte
19/10 diumenge 12.10
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres
23/10 dijous
Campaneta. Fades i pirates


Peggy Holmes
Animació
78 min.

1 Comentaris
17/10 divendres
18/10 dissabte 16.15
19/10 diumenge
20/10 dilluns
21/10 dimarts
22/10 dimecres
23/10 dijous

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.













Copyright © 2001 - 2014 Publicine Vallès S.L. | Avís legal | Baixes | Contacta amb nosaltres | Vols posar publicitat al web?
4.387 dies online. 19.760 usuaris. 5.281 pel.lícules. 19.829 comentaris. 239.331 vots.

disseny web disseny web