CARTELLERA DE CINEMA OCINE LES GAVARRES (TARRAGONA)
Autovia Tarragona-Reus, s/n
Subscriu-te a la cartellera de ... Tarragona
Del divendres 24 al dijous 30 d'Octubre del 2014
contactar | català | castellano
Drácula. La leyenda jamás contada


Gary Shore
Drama
92 min.

24/10 divendres 16.00 18.15 20.30 22.45 00.45
25/10 dissabte 16.00 18.15 20.30 22.45 00.45
26/10 diumenge 12.00 16.00 18.15 20.30 22.45
27/10 dilluns 16.00 18.15 20.30 22.45
28/10 dimarts 16.00 18.15 20.30 22.45
29/10 dimecres 16.00 18.15 20.30 22.45
30/10 dijous 16.00 18.15 20.30 22.45
Drácula. La leyenda jamás contada


Gary Shore
Drama
92 min.

24/10 divendres 17.15 19.45 22.15
25/10 dissabte 17.15 19.45 22.15
26/10 diumenge 17.15 19.45 22.15
27/10 dilluns 17.15 19.45 22.15
28/10 dimarts 17.15 19.45 22.15
29/10 dimecres 17.15 19.45 22.15
30/10 dijous 17.15 19.45 22.15
El juez


David Dobkin
Drama
141 min.

24/10 divendres 16.30 19.30 22.30 00.30
25/10 dissabte 16.30 19.30 22.30 00.30
26/10 diumenge 12.00 16.30 19.30 22.30
27/10 dilluns 16.30 19.30 22.30
28/10 dimarts 16.30 19.30 22.30
29/10 dimecres 16.30 19.30 22.30
30/10 dijous 16.30 19.30 22.30
Vamos de polis


Luke Greenfield
Comèdia
105 min.

24/10 divendres 16.00 18.15 20.30 22.40 00.45
25/10 dissabte 16.00 18.15 20.30 22.40 00.45
26/10 diumenge 12.15 16.00 18.15 20.30 22.40
27/10 dilluns 16.00 18.15 20.30 22.40
28/10 dimarts 16.00 18.15 20.30 22.40
29/10 dimecres 16.00 18.15 20.30 22.40
30/10 dijous 16.00 18.15 20.30 22.40
El chico del millón de dólares


Craig Gillespie
Drama
124 min.

24/10 divendres 17.00 19.45 22.15 00.40
25/10 dissabte 17.00 19.45 22.15 00.40
26/10 diumenge 12.00 17.00 19.45 22.15
27/10 dilluns 17.00 19.45 22.15
28/10 dimarts 17.00 19.45 22.15
29/10 dimecres 17.00 19.45 22.15
30/10 dijous 17.00 19.45 22.15
Los boxtrolls


Anthony Stacchi
Animació
97 min.

24/10 divendres
25/10 dissabte
26/10 diumenge
27/10 dilluns 18.00
28/10 dimarts 18.00
29/10 dimecres 18.00
30/10 dijous 18.00
El amor está en el aire


Alexandre Castagnett...
Comèdia, Romàntica
96 min.

24/10 divendres 18.15 20.15 22.15
25/10 dissabte 18.15 20.15 22.15
26/10 diumenge 18.15 20.15 22.15
27/10 dilluns 18.15 20.15 22.15
28/10 dimarts 18.15 20.15 22.15
29/10 dimecres 18.15 20.15 22.15
30/10 dijous 18.15 20.15 22.15
Ninja turtles


Jonathan Liebesman
Aventures
101 min.

24/10 divendres 16.00 18.15 20.30 22.40 00.45
25/10 dissabte 16.00 18.15 20.30 22.40 00.45
26/10 diumenge 12.15 16.00 18.15 20.30 22.40
27/10 dilluns 16.00 18.15 20.30 22.40
28/10 dimarts 16.00 18.15 20.30 22.40
29/10 dimecres 16.00 18.15 20.30 22.40
30/10 dijous 16.00 18.15 20.30 22.40
Ninja turtles 3D


Jonathan Liebesman
Aventures
101 min.

24/10 divendres 17.00
25/10 dissabte 17.00
26/10 diumenge 17.00
27/10 dilluns 17.00
28/10 dimarts 17.00
29/10 dimecres 17.00
30/10 dijous 17.00
The equalizer (El protector)


Antoine Fuqua
Acció
132 min.

1 Comentaris
24/10 divendres 16.15 18.45 19.45 22.30 00.15
25/10 dissabte 16.15 18.45 19.45 22.30 00.15
26/10 diumenge 12.00 16.15 18.45 19.45 22.30
27/10 dilluns 16.15 18.45 19.45 22.30
28/10 dimarts 16.15 18.45 19.45 22.30
29/10 dimecres 16.15 18.45 19.45 22.30
30/10 dijous 16.15 18.45 19.45 22.30
Relatos salvajes


Damián Szifron
Ficció
122 min.

24/10 divendres 17.00 19.30 22.15 00.45
25/10 dissabte 17.00 19.30 22.15 00.45
26/10 diumenge 12.00 17.00 19.30 22.15
27/10 dilluns 17.00 19.30 22.15
28/10 dimarts 17.00 19.30 22.15
29/10 dimecres 17.00 19.30 22.15
30/10 dijous 17.00 19.30 22.15
Perdida


David Fincher
Thriller
149 min.

24/10 divendres 16.30 19.15 22.15 00.00
25/10 dissabte 16.30 19.15 22.15 00.00
26/10 diumenge 16.30 19.15 22.15
27/10 dilluns 16.30 19.15 22.15
28/10 dimarts 16.30 19.15 22.15
29/10 dimecres 16.30 19.15 22.15
30/10 dijous 16.30 19.15 22.15
Annabelle


John R. Leonetti
Terror
98 min.

24/10 divendres 16.00 18.15 20.30 22.40 00.45
25/10 dissabte 16.00 18.15 20.30 22.40 00.45
26/10 diumenge 12.15 16.00 18.15 20.30 22.40
27/10 dilluns 16.00 18.15 20.30 22.40
28/10 dimarts 16.00 18.15 20.30 22.40
29/10 dimecres 16.00 18.15 20.30 22.40
30/10 dijous 16.00 18.15 20.30 22.40
Así nos va


Rob Reiner
Comèdia
94 min.

24/10 divendres 22.00
25/10 dissabte 22.00
26/10 diumenge 22.00
27/10 dilluns 22.00
28/10 dimarts 22.00
29/10 dimecres 22.00
30/10 dijous 22.00
Torrente 5. Operación Eurovegas


Santiago Segura
Comèdia
102 min.

1 Comentaris
24/10 divendres 16.00 18.15 20.30 22.40 00.40
25/10 dissabte 16.00 18.15 20.30 22.40 00.40
26/10 diumenge 12.00 16.00 18.15 20.30 22.40
27/10 dilluns 16.00 18.15 20.30 22.40
28/10 dimarts 16.00 18.15 20.30 22.40
29/10 dimecres 16.00 18.15 20.30 22.40
30/10 dijous 16.00 18.15 20.30 22.40
Ahí os quedáis


Shawn Levy
Comèdia, Drama
103 min.

24/10 divendres 16.00
25/10 dissabte 16.00
26/10 diumenge 16.00
27/10 dilluns 16.00
28/10 dimarts 16.00
29/10 dimecres 16.00
30/10 dijous 16.00
Frozen. El reino del hielo, sing along


Chris Buck, Jennifer...
Animació
103 min.

1 Comentaris
24/10 divendres 16.15
25/10 dissabte 16.15
26/10 diumenge 16.15
27/10 dilluns 16.15
28/10 dimarts 16.15
29/10 dimecres 16.15
30/10 dijous 16.15
La buena mentira


Philippe Falardeau
Comèdia, Drama
110 min.

24/10 divendres 16.00
25/10 dissabte 16.00
26/10 diumenge 16.00
27/10 dilluns 16.00
28/10 dimarts 16.00
29/10 dimecres 16.00
30/10 dijous 16.00
La isla mínima


Alberto Rodríguez
Thriller
104 min.

24/10 divendres 18.10 20.15 22.30
25/10 dissabte 18.10 20.15 22.30
26/10 diumenge 18.10 20.15 22.30
27/10 dilluns 18.10 20.15 22.30
28/10 dimarts 18.10 20.15 22.30
29/10 dimecres 18.10 20.15 22.30
30/10 dijous 18.10 20.15 22.30
Un viaje de diez metros


Lasse Hallström
Comèdia, Romàntica
123 min.

24/10 divendres 19.15
25/10 dissabte 19.15
26/10 diumenge 19.15
27/10 dilluns 19.15
28/10 dimarts 19.15
29/10 dimecres 19.15
30/10 dijous 19.15
El corredor del laberinto


Wes Ball
Acció
114 min.

24/10 divendres 18.15 20.30 22.40 00.45
25/10 dissabte 18.15 20.30 22.40 00.45
26/10 diumenge 18.15 20.30 22.40
27/10 dilluns 18.15 20.30 22.40
28/10 dimarts 18.15 20.30 22.40
29/10 dimecres 18.15 20.30 22.40
30/10 dijous 18.15 20.30 22.40
La abeja Maya. La película


Alexs Stadermann
Animació
79 min.

24/10 divendres
25/10 dissabte
26/10 diumenge 12.00
27/10 dilluns
28/10 dimarts
29/10 dimecres
30/10 dijous
El niño


Daniel Monzón
Thriller
130 min.

1 Comentaris
24/10 divendres 22.00
25/10 dissabte 22.00
26/10 diumenge 22.00
27/10 dilluns 22.00
28/10 dimarts 22.00
29/10 dimecres 22.00
30/10 dijous 22.00
Operación cacahuete


Peter Lepeniotis
Animació
80 min.

24/10 divendres 18.00
25/10 dissabte 18.00
26/10 diumenge 18.00
27/10 dilluns
28/10 dimarts
29/10 dimecres
30/10 dijous
Operació cacauet


Peter Lepeniotis
Animació
80 min.

24/10 divendres 16.00
25/10 dissabte 16.00
26/10 diumenge 12.15 16.00
27/10 dilluns 16.00
28/10 dimarts 16.00
29/10 dimecres 16.00
30/10 dijous 16.00
Com ensinistrar un drac 2


Dean DeBlois
Animació
103 min.

1 Comentaris
24/10 divendres
25/10 dissabte 16.15
26/10 diumenge
27/10 dilluns
28/10 dimarts
29/10 dimecres
30/10 dijous

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.









Copyright © 2001 - 2014 Publicine Vallès S.L. | Avís legal | Baixes | Contacta amb nosaltres | Vols posar publicitat al web?
4.389 dies online. 19.781 usuaris. 5.286 pel.lícules. 19.831 comentaris. 239.372 vots.

disseny web disseny web